top of page

Mám 39 rokov, milujem prácu s deťmi a naozaj rada objavujem detský svet. Vyštudovala som ekonómiu, no po rokoch práce s číslami som v sebe objavila talent porozumieť detskému svetu. Dnes je práca  s deťmi mojou vášňou. Rada sa s nimi hrám, rada ich počúvam a tiež ich rada fotím (www.janabobulova.sk).

 

V roku 2008 som zo zvedavosti absolvovala inštruktorský kurz masáže dojčiat v programe IAIM - International Association of Infant Massage  (www.iaim.net) a neskôr som sa stala zakladajúcou členkou Slovenskej asociácie masáže dojčiat, ktorá je členskou organizáciou IAIM (www.masazedojciat.sk). Od roku 2010 pôsobím ako štatutárka tohto občianskeho združenia.

 

K detskej masáži ma doviedla zvedavosť, no táto práca ma chytila     za srdce vďaka nezabudnuteľným pocitom pri pohľade na spokojné dieťatko, ktoré s láskou hladí jeho mamina, alebo pri pohľade na šťastných rodičov, ktorí svojím dotykom pomohli svojmu dieťatku uľaviť od bolesti.

 

Prijmite, prosím, moje pozvanie do sveta láskyplného dotyku, ktorý vám pomôže zapojiť svoje zmysly a intuíciu, a tak lepšie porozumieť svojmu dieťatku a posilniť jeho pocit bezpečia. Veľmi sa teším na spoločné stretnutia s vami a vašimi deťmi a som naozaj vďačná za jedinečnú príležitosť byť vaším dočasným sprievodcom na tejto krásnej ceste.

 

 

Jana Bobulová

Publikujem 

bottom of page